Rudolf Kremlička - Klečící akt

Uhel, 30x21 cm. Signováno vpravo dole Kremlička 1925. Rám, sklo.

Pozn.: Papír poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1886 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 400 000 Kč

21769. Klečící akt
Dražba ukončena:19.09.2018 19:45:42
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč