Rudolf Kremlička - Dívka česající si vlasy

Litografie, 17x13 cm. Signováno tužkou vpravo dole R. Kremlička 1921. Pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 33 cm

o autorovi: 1886 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 400 000 Kč

127193. Dívka česající si vlasy
Dražba ukončena:27.10.2024 20:16:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč