Rudolf Kremlička - Česající se dívka

Litografie, 27x18 cm, signováno vpravo dole R. Kremlička, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1886 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 400 000 Kč

10215. Česající se dívka
Dražba ukončena:27.04.2017 20:50:54
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 300 Kč