Rudolf Keller - Pierot a Kolombína

Lept, 23x14 cm. Signováno vpravo dole R. Keller. Rám, sklo.

Pozn.: Rám a papír mírně poškozeny.

Rudolf Keller
24329. Pierot a Kolombína
Dražba ukončena:14.11.2018 20:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč