Rudolf Keller

24329. Pierot a Kolombína

popis: Lept, 23x14 cm. Signováno vpravo dole R. Keller. Rám, sklo.

Pozn.: Rám a papír mírně poškozeny.

dražba ukončena: 14.11.2018 20:33:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč