Rudolf Jelínek - U potoka

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole R. Jelínek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1880-1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

300304. U potoka
Dražba ukončena:27.08.2019 20:10:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč