Rudolf Jelínek - Pivoňky

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo nahoře R. Jelínek. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1880-1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

65047. Pivoňky
Dražba ukončena:29.09.2021 22:51:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč