Rudolf Jelínek - Párové obrazy - Květiny

Oleje na kartonu, oba 15x18 cm. Signovány vpravo nahoře Rud. Jelínek. Rámy, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1880-1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

59906. Párové obrazy - Květiny
Dražba ukončena:26.05.2021 22:00:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč