Olej na plátně fixováném na kartonu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.
Nejdelší strana: 82 cm
o autorovi: 1880-1950
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč