Rudolf Hradil

40588. Delfino v přístavu

popis: Litografie 49/200, 36x47 cm. Signováno vpravo dole tužkou R.Hradil. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

dražba ukončena: 12.02.2020 21:18:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 11.02.2020 12:56:07 3559