Rudolf Hradil - Delfino v přístavu

Litografie 49/200, 36x47 cm. Signováno vpravo dole tužkou R.Hradil. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

Rudolf Hradil
40588. Delfino v přístavu
Dražba ukončena:12.02.2020 21:18:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 11.02.2020 12:56:07 3559