Rudolf Holeka

305779. Zátiší s pivoňkami a houslemi

popis: Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vlevo dole R. Holeka. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 08.08.2020 20:07:35

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč