Rudolf Holeka - Zátiší s pivoňkami a houslemi

Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vlevo dole R. Holeka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 – 1946
Malíř, letec. První český vojenský letec. V armádě dosáhl hodnosti brigádního generála. Průzkumný pilot, velitel pilotní školy. Bojoval za 1. světové války. Po odchodu z armády se věnoval malířství. Je autorem několika cenných impresionistických obrazů.

Rudolf Holeka
305779. Zátiší s pivoňkami a houslemi
Dražba ukončena:08.08.2020 20:07:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč