Olej na plátně, 66x95 cm. Signováno vpravo dole Herold. Nerámováno.
Pozn.: Malba poškozena.
o autorovi: 1875 – 1941
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 000 Kč.