Olej na kartonu, 58x48 cm. Signováno vlevo dole R. Herold. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1875 – 1941
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 000 Kč.