Rudolf Herold - Kytice ve váze

Olej na plátně, 58x43 cm. Signováno vpravo dole R. Herold 1934. Nerámováno.

o autorovi: 1875 – 1941

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 000 Kč.

84113. Kytice ve váze
Dražba ukončena:18.09.2022 20:29:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč