Rudolf Herbert Schlindenbuch - Winter im Egarland

Lept. 10x16 cm. Monogramováno vpravo dole v tisku R.S. Signováno vpravo dole. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír mimo tiskovou plochu poškozen.

o autorovi: 1877 Písek - 1934
V pozdním věku vystudoval pražskou akademii v ateliérech německých profesorů Augusta Brömseho a Franze Thieleho (1916-22). Působil v Praze a specializoval se na městské motivy. Řadu svých obrazů vydal jako pohlednice pro Podpůrný spolek samostatných slepců pro ČSR v Praze, respektive jeho německou pobočku v Ústí nad Labem.

39802. Winter im Egarland
Dražba ukončena:29.01.2020 19:53:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč