Rudolf Hanych - Snopy

Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Rudolf Hanych. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906, Svratka - 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

35466. Snopy
Dražba ukončena:26.09.2019 22:33:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 000 Kč