Rudolf Hanych - Silnice

Olej na plátně, 46x82 cm. Signováno vpravo dole R. Hanych. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 97 cm

o autorovi: 1906, Svratka - 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

151705. Silnice
Dražba ukončena:28.12.2025 20:47:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč