Rudolf Hanych - Předjaří

Olej na plátně, 41x61 cm. Signováno vpravo dole R. Hanych. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906, Svratka - 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

doporučujeme
87400. Předjaří
Zbývá:1 dnů, 19 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:18:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 700 Kč