Rudolf Hanych - Léto na Milovech

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vlevo dole R. Hanych. Rám, sklo.

Pozn.: Signatura částečně odryta.

o autorovi: 1906, Svratka - 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

38122. Léto na Milovech
Dražba ukončena:28.11.2019 20:00:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč