Rudolf Budský - Pražský motiv

Olej na plátně, 100x150 cm. Signováno vpravo dole R. Budský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 162 cm

o autorovi: 1887 - 1968
Český malíř, grafik, ilustrátor a iluminátor.

vydraženo velký formát doporučujeme
Rudolf Budský
116391. Pražský motiv
Dražba ukončena:26.05.2024 20:35:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč