Rudolf Budský - portrét chlapečka

Olej na plátně, 28x22 cm. Signováno vlevo dole Budský. Rámováno.

Nejdelší strana: 34 cm

o autorovi: 1887 - 1968
Český malíř, grafik, ilustrátor a iluminátor.

Rudolf Budský
121855. portrét chlapečka
Dražba ukončena:25.08.2024 21:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 25.08.2024 21:18:37 8462
500 Kč 23.08.2024 20:37:53 1610