Akryl na plátně, 30x40 cm. Signováno zezadu Rudolf Brančovský 2008. Nerámováno.
Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.
o autorovi: 1980
Výtvarník a hudebník. Vystudoval SPŠ slévárenskou v Brně, obor umělecké zpracování kovů a drahých kamenů jako umělecký slévač. Jako umělecký prostředek v současnosti používá akryl na plátně, nebo také objekty vyřezávané ze sololitu či papíru. Vytváří nástěnné malby pro veřejné prostory.