Rudolf Brachtl - Kytice bezu

Olej na sololitu, 88x72 cm. Signováno vlevo dole R. Brachtl 55. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1981
Narodil se v Postřelmově na Moravě. Žák pražské UMPRUM a AVU. Jako čs. legionář v Rusku a Francii zůstal i po válce činný ve vojenské službě až do konce první republiky, poté se znovu aktivně věnoval malířství. Ve své malířské tvorbě se věnoval především portrétní tvorbě.

308605. Kytice bezu
Dražba ukončena:10.05.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč