Rudolf Brachtl - Kytice bezu

Olej na plátně, 75x65 cm. Signováno R. Brachtl 68. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1981
Narodil se v Postřelmově na Moravě. Žák pražské UMPRUM a AVU. Jako čs. legionář v Rusku a Francii zůstal i po válce činný ve vojenské službě až do konce první republiky, poté se znovu aktivně věnoval malířství. Ve své malířské tvorbě se věnoval především portrétní tvorbě.

27342. Kytice bezu
Dražba ukončena:31.01.2019 19:28:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč