Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole R. Guba. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba v místě poškozena.
o autorovi: 1884 - 1950 Německý malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.