Rudolf Antonín Guba - Večer na moři

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole R. Guba. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba v místě poškozena.

o autorovi: 1884 - 1950
Německý malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

57349. Večer na moři
Dražba ukončena:01.04.2021 19:18:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč