Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole R. Guba. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny. Karton vyboulen.
o autorovi: 1884 - 1950 Německý malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.