Rudolf Antonín Guba

62291. V přístavu

popis: Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole R. Guba. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Karton vyboulen.

o autorovi: 1884 - 1950
Německý malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

dražba ukončena: 28.07.2021 19:36:19

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 900 Kč