Olej na kartonu. 50x60 cm. Signováno vlevo dole R. Guba. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
o autorovi: 1884 - 1950
Německý malíř.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.