Olej na překližce, 70x100 cm, signováno vpravo dole Guba, rám. Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1884 - 1950 Německý malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.