Olej na kartonu, 37x46 cm. Signováno vlevo dole R. Guba 42. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 55 cm
o autorovi: 1884 - 1950 Německý malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.