Rudolf Adámek - V parku

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 51x28 cm. Signováno vpravo dole R. Adámek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 47 000 Kč

36487. V parku
Dražba ukončena:30.10.2019 19:50:41
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 900 Kč