Rudolf Adámek - Statek

Olej na kartonu, 24x32 cm, signováno vpravo dole R. Adámek, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 47 000 Kč

8230. Statek
Dražba ukončena:23.02.2017 18:48:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč limit (22.02.2017 19:12:40) 1367
700 Kč 28.01.2017 21:05:55 238