Olej na plátně, 70x80 cm, signováno vpravo dole Adámek 44, rám.
Pozn.: Rám poškozen.
o autorovi: 1882 - 1953
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 47 000 Kč