Olej na plátně, 65x82 cm. Signováno vlevo dole Rud.Adámek 1927. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1882 - 1953
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 47 000 Kč