Rudolf Adámek - Potok na kraji lesa

Olej na plátně, 65x82 cm. Signováno vlevo dole Rud.Adámek 1927. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 47 000 Kč

300630. Potok na kraji lesa
Dražba ukončena:07.09.2019 20:18:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:1 700 Kč