Rudolf Adámek - Na barikádě

Olej na plátně, 70x86 cm. Signováno vpravo dole Rud. Adámek. Nerámováno.

o autorovi: 1882 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 47 000 Kč

67395. Na barikádě
Dražba ukončena:28.10.2021 22:19:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč