Akvarel, 36x25 cm. Signováno vpravo dole Rud. Adámek 29. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 54 cm
o autorovi: 1882 - 1953
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 47 000 Kč