Rudolf Adámek - Chalupy u lesa

Olej na papíře, 25x31 cm. Signováno vpravo dole Rud.Adámek. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1882 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 47 000 Kč

301024. Chalupy u lesa
Dražba ukončena:27.09.2019 20:13:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč