R.Pilař,J.Pileček,J.Bouda,R.Dúbravec - Konvolut 4 grafických listů

3x litografie, 1x linořez, od 23x26,5 cm do 36x23 cm. Všechny signovány. Volné listy.

R.Pilař,J.Pileček,J.Bouda,R.Dúbravec
124049. Konvolut 4 grafických listů
Dražba ukončena:15.09.2024 21:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč