Royal Dux - Volavka

Porcelán, výška 19 cm. Značeno Made in Czechoslovakia.

Pozn.. Mírně poškozeno.

112172. Volavka
Dražba ukončena:25.02.2024 20:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 25.02.2024 20:04:34 2758