Royal Dux - Tygr

Keramika, výška 17 cm, délka 37 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

304266. Tygr
Dražba ukončena:02.04.2020 20:08:05
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 200 Kč