Royal Dux - Tanečnice

Porcelán, výška: 27 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

vydraženo top
82274. Tanečnice
Dražba ukončena:07.08.2022 20:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč