Royal Dux - Tanečnice

Porcelán, výška: 48 cm, značeno Royal Dux.

Pozn.: Mírně poškozeno.

10739. Tanečnice
Dražba ukončena:01.06.2017 19:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč