Royal Dux - Taneční pár

Porcelán, výška 31 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

92112. Taneční pár
Dražba ukončena:19.03.2023 20:10:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč