Royal Dux - Skaláry

porcelán, výška 25 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

98881. Skaláry
Dražba ukončena:16.07.2023 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč