Royal Dux - Sedící dívka

Porcelán, výška 21 cm. Značeno Royal Dux.

Pozn.: Mírně poškozeno.

30245. Sedící dívka
Dražba ukončena:10.04.2019 19:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč