Royal Dux - Před koupelí

Porcelán, výška: 24 cm. značeno Royal Dux import.

Pozn.: Mírně poškozeno.

301534. Před koupelí
Dražba ukončena:18.10.2019 20:08:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč