Royal Dux - Pózující

Porcelán, výška 24 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

95406. Pózující
Dražba ukončena:24.05.2023 22:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč