Royal Dux - Pierot a Kolombína

Porcelán, výška 49 cm. Značeno Royal Dux.

Pozn.: Mírně poškozeno.

90487. Pierot a Kolombína
Dražba ukončena:26.02.2023 20:47:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč