Royal Dux - Papoušek

Porcelán, výška 41 cm. Značeno Royal Dux.

Pozn.: Mírně poškozeno.

30288. Papoušek
Dražba ukončena:10.04.2019 20:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč