Royal Dux - Nástolec

Porcelán, výška: 40 cm. Značeno Royal Dux Bohemia.

Pozn.: Mírně poškozeno.

27942. Nástolec
Dražba ukončena:13.02.2019 22:22:31
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč