Royal Dux - Labuť

Porcelán, výška: 18 cm. Značeno Royal Dux.

Pozn.: Mírně poškozeno.

301778. Labuť
Dražba ukončena:28.10.2019 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč