Royal Dux - Konvolut 6 sošek - Aristokraté

Porcelán, od 16 cm do 32 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

vydraženo top
113509. Konvolut 6 sošek - Aristokraté
Dražba ukončena:24.03.2024 20:20:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč